NKLG

právní služby kdekoli potřebujete

S čím vám umíme pomoci?

Právní služby pro vás navrhujeme na míru. Každý klient se může spolehnout, že od nás dostane tu nejlepší právní radu s ohledem na jeho potřeby. Včas, efektivně a s úsměvem. Na základě dlouhodobé praxe a znalostí z businessu i práva.  Poskytujeme klasické právní služby a právní outsourcing, abychom pro vás našli řešení, které je:

flexibilní – dostupné – na míru


chci vědět více

Pro kolegy ideální

Nebojíme se flexibility. S kolegy a pro kolegy umíme vymyslet to nejlepší nastavení spolupráce.

Víme, že není nutné volit mezi kariérou a osobním životem. Můžete mít obojí. I když to dá trochu víc práce na všech stranách.

chci vědět více

Jsme eko!

S vámi klienty a kolegy komunikujeme nejraději napřímo, způsobem, jaký je vám příjemný. E-mailem, telefonicky, osobně, přes chat nebo třeba Teams. Marketingové materiály máme výhradně v elektronické podobě. Minimalizujeme tisk dokumentů. Máme virtuální kancelář, sdílíme informace bezpečně on-line a pracujeme i v co-workingových prostorech. Nechceme totiž, aby naše práce nechávala příliš negativní stopu na životním prostředí. Z ESG si nevybíráme jen některá písmenka, ale pracujeme s respektem ke všem.

Pomáháme

Dobrovolničíme pro neziskovou organizaci Fandi mámám, která zprostředkovává poskytování materiální pomoci mezi samoživitelkami v nouzi a dárci. Tím pomáháme těm, které při péči o další generaci mají velmi omezený příjem a jen málo možností ho zvýšit. Pomáháme s komunikací směrem k samoživitelkám a poskytujeme jim bezplatnou právní podporu.